Jak nakupovat

Na e-shopu:
  1. Vyberete si zboží, které chcete zakoupit. V detailu zboží vyberete velikost podle obvodu zápěstí.
  2. Pokud Vám nevyhovuje velikost, zvolíte možnost "Jiná: Napište do objednávky"
  3. Zvolíte platbu a dopravu a v dalším kroku vyplníte osobní údaje nezbytné k zaslání zboží k Vám.
  4. Pokud jste vybrali možnost Jiná velikost, je zapotřebí v kroku 3 zaškrtnout Zadat poznámku pro prodejce.
  5. Zobrazí se kolonka, kam vyplníte požadovaný obvod zápěstí. Můžete zde uvést i jiný vzkaz nebo požadavek.
  6. Pak stačí jen kliknout na Odeslat objednávku a je to :) 

Doprava a platba:

Pro ČR:

Máte na výběr zda chcete zásilku poslat přes Českou poštu nebo přes Zásilkovnu a můžete platit převodem nebo dobírkou. Pomocí České pošty zasíláme výhradně doporučenou zásilkou. Zásilkovna funguje podobně jako Česká pošta, jen s tím rozdílem, že si zboží vyzvednete na zvolené pobočce. O doručení zásilky budete informováni pomocí SMS, kde mimo jiné naleznete kód pro odběr zboží. Nemusíte se prokazovat občanským průkazem ani jinak než nahlášením kódu. Takže pokud si zásilku vyzvednout nemůžete, předáte kód Vámi povolané osobě a ten vyzvedne zásilku za Vás.

Pro Slovensko:

Zde je možnost pouze Zásilkovna. Je to z důvodu levné a kvalitní přepravy. Poboček je na Slovensku mnoho a tak není problém z každého kouta nějakou vybrat. Platba je zde pouze dobírkou, takže zaplatíte jen při převzetí. Je to jednoduché a máte to bez starostí. 


Máte speciální přání?

Nebojte se nás kontaktovat na Facebooku nebo Instagramu - určitě se spolu poradíme a domluvíme na splnění Vašeho přání :)

 

 send_message_iko 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.